Dorost o víkendu porazil Pedagog

St. Dorost: HC ŠD Písek - SK Pedagog ČB 3 : 2 SS (0:1, 1:1, 1:0)

Střely: 29:25, vyloučení: 1:3, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

 

V minulém kole prohrál Písek vysoko v Prachaticích, kde bojovalo jen "7 statečných". Proti vedoucímu týmu nastoupili domácí s jedenácti hráči. Přes několik šancí šli do vedení hosté, kteří potrestali hrubku na červené čáře a osamocený Bárta nedal Kukrálovi v brance Písku šanci a bekhendovým blafákem zavěsil. Ve druhé části mohl Pedagog zvýšit náskok, gólman domácích, ale "Švantlák" několikrát podržel. Ve třetí minutě málem protrhl síť dělovkou při přesilovce od modré Volf a bylo srovnáno. Radost vydržela jen tři minuty a osamocený Bárta na brankovišti poslal, svým druhým gólem v utkání, hosty opět do vedení.

 

Písek se v poslední třetině snažil vyrovnat, veškerá snaha ale končila na betonech hostujícího Kápla. Necelé dvě minuty před koncem odvolali domácí gólmana a usadili se před brankou hostů. Málem na to doplatili, Pedagog 2x minul prázdnou branku domácích vyhozením přes celé hřiště. Když už se zdálo, že si všechny body odvezou hosté, skóroval 20 sekund před koncem, ihned po vhazování, Gába. V následných nájezdech se prosadil opět Gába. Hosty vychytal "Kuky" a Písek bral 2 body.

 

Trenér Jiří Hronek st.: „Sehráli jsme dobré utkání, měl jsem k dispozici 11 hráčů do pole. Jen druhá třetina byla z mého pohledu horší, ale ve třetí části jsme šli za svým cílem a to se nakonec povedlo. Všem hráčům musím poděkovat, že nesložili zbraně a bojovali až do závěrečného hvizdu.“

 

Branky: Volf, Gába D., rozhodující nájezd Gába D. - Bárta 2

 

Příští utkání odehrají písečtí “čabásci“ znovu, před domácími fanoušky a to tuto sobotu 17. března už od devíti hodin dopoledne. Přijďte podpořit naše mladíky v důležitém utkání s TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec.

 

Text: J.Hronek st.

 

Přihlášení
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012