Pozvánka na víkendové zápasy Švantláku

OHbL: HC ŠD Písek – HBC Prachatice (neděle 1.4.2012, od 11:00)

Na břehu Otavy se na apríla uskuteční poslední domácí zápas píseckého “A“ mužstva. Proti domácím se postaví nováček soutěže  Horalové z Prachatic. Už po minulém kole Píseckým o nic nejde, ale jak zní z písecké kabiny: ,,Bude to dobrá příprava na play-off!“. První letošní střetnutí těchto dvou mužstev skončilo výhrou 3:2 pro oranžovo-černé hochy. Vedení si hosté pojistili až v úplném závěru, proto se dá očekávat vyrovnaný zápas. Švantlák bude vyhlížet svého soupeře pro čtvrtfinále play-off už z jistého druhého místa. Písečtí pokukují na sedmou pozici, kde se v přímém souboji utkají mužstva Zlivi a Pedagogu. Obě mužstva mají stejný počet bodů a ten kdo prohraje, pocestuje příští týden na horkou půdu do Písku. Přijďte podpořit v neděli naše hráče.

1. OhbL: HC ŠD Písek B – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec "B"(sobota 31.3.2012, od 13:00)

Sobotní jedna hodina po poledni bude patřit souboji dvou béček. Písecké přivítá na domácím hřišti béčko Jindřichova Hradce. Na podzim písečtí odjížděli od Vajgaru s pěkným výpraskem 13:2, když nestačili na posilněný domácí tým o extraligové hráče z “A“ mužstva. Extraligový tým z Hradce hraje tuto sobotu ve Vlašimi, a proto jejich rezerva nemůže počítat s posilami. Lze tedy očekávat vyrovnanější utkání než na podzim. Písecký tým posilněný výhrou z minulého kola by měl bodovat i tento víkend, jelikož na čtvrté místo, které zajišťuje start čtvrtfinálové bitvy na domácím hřišti, ztrácí pouhý bod a šestý tým ztrácí na písecký také pouhý bod.

Starší dorost: SK Suchdol nad Lužnicí – HC ŠD Písek (sobota 31.3.2012, od 10:00)

V sobotu cestují mladí “čabásci“ do Suchdola nad Lužnicí, kde  budou hrát s druhým týmem dosavadní tabulky, kteří mají pětibodový náskok právě na sobotního soupeře. Pro písecké borce je to jedinečná šance zmenšit náskok na dva body. Švantlák bojuje o druhé místo v tabulce, aby mohl první zápas play-off začínat na domácím hřišti, a nemusel absolvovat  jednu dlouhou cestu navíc právě do Suchdola. Tyto dva týmy se střetly naposledy předminulý víkend na píseckém hřišti, kde domácí kralovali a vyhráli suveréně 6:2. Všichni příznivci, kterým nevadí cestování po malebných Jížních Čechách, jsou zvaní v sobotu v 10:00 do Suchdola nad Lužnicí.

Mladší žáci: HC ŠD Písek – TJ Plzeň-Litice (sobota 31.3.2012, od 15:00)

Aktuálně pátý tým tabulky písecký Švantlák v sobotu od tří hodin přivítá doma TJ Plzeň-Litice, kterým patří předposlední, a to osmé místo tabulky. Písecký potěr je v tomto zápase papírový favorit. Vždyť už  v prvním letošním střetnutí vyhráli na hřišti soupeře 7:1. Domácím chybí na postup mezi elitní čtyřku 4 body a pro svěřence Víti Čapka by byl velký úspěch si zahrát na závěr sezóny se třemi nejlepšími týmy soutěže. Oblečte si oranžové oblečení a pojďte v sobotu zafandit píseckému potěru.

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich