HC ŠD gratuluje novomanželům Rothovým

V sobotu 1. prosince ve 12 hodin odehrál na písecké radnici svůj veledůležitý zápas náš spoluhráč a kamarád Honza Roth. V tomto utkání se předvedl stejně jako mezi mantinely, kde se mu letos opět střelecky velmi daří. Honza potvrdil pověst střelce s neuvěřitelně rychlou a přesnou střelou při svém "Ano". Spolu s Luckou Vlachovou se jim povedlo překonat nástrahy svobodného života a nyní se mohou pyšnit titulem novomanželů. Ostatní spoluhráči samozřejmě nemohli chybět a přišli jim fandit v barvách HC ŠD. Při odchodu z dějiště této události novomanželům pogratulovali a samozřejmě připravili první překážky v manželském životě. Honza s Luckou se s tím ale za pomoci pěkných bankovek poprali se ctí. Nic už jim tak nemohlo zabránit v nastartované společné cestě životem.

Všichni z HC ŠD Písek jim chceme touto cestou ještě jednou moc pogratulovat a popřát radost ze společné souhry a vítězná životní utkání tak, jak je u oranžovo-černých barev zvykem.
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich