Přípravky své dvě poslední utkání v tomto roce vyhráli

Ležící brankář Tampier, Dolní řada (zleva): Němeček Oliver, Polanský Lukáš, Brčák Miroslav, Seidl Jan, Polák Lukáš, Tomeš Jan, Horní řada (zleva) : Maleček Štěpán, Brousil Zdeněk, Wimmer David, Kocour Tomáš, Nymburský Václav, Lechnýř Josef, Trenér: M.Všetečka

16.12.2012 Hokejbal Přípravky

Třetí adventní neděli odcestovali nejmladší hokejbalisté hájící oranžovo-černé barvy k posledním dvěma zápasům v letošním roce. V plzeňské hale změřili síly nejprve s hokejbalisty z Třemošné, kde písecký potěr pod taktovkou trenéra Martina Všetečky rozhodl o zápase ve druhé třetině, kterou opanoval 3:0 a celkově zápas písečtí mladíci vyhráli 4:2. Poté k druhému zápasu nastoupily písecké přípravky proti týmu z Bělé nad Radbůzou. Domácí tým, který byl v zápise uveden jako tým z Bělé, kladl odpor jen v první třetině, která skončila remízou 1:1. Poté ve zbytku zápasu dominoval jen „švantlák“. Za oranžové se pětkrát trefil Brčák a hattrick si připsal Lechnýř. Zápas skončil celkovým skórem 4:10. Pro písecké to byla šestá výhra z dosavadních osmi zápasů a doufejme, že i příští rok budou písecké přípravky sbírat jednu výhru za druhou. Další dvojutkání sehrají oranžový 3. února a opět v plzeňské hale.

HC ŠD Písek - HC Třemošná 4:2 (1:1,3:0,0:1)

Branky Písku: 2x Lechnýř, Wimmer, Polanský.

HBC Bělá nad Radbůzou - HC ŠD Písek 4 :10 (1:1, 2:6,1:3)

Branky Písku: 5x Brčák, 3x Lechnýř, Polák, Polanský.

Sestava HC ŠD Písek: Kašpar - Wimmer, Polanský, Lechnýř, Kocour, Polák, Brčák.

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich