Béčko vyhrálo na nájezdy, mladší dorost nebodoval

NHbL MD

HBC Prachatice – HC ŠD Písek 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)

Domácí měli velmi rychlý nástup do utkání a Písek ve 29 vteřině prohrával 1:0. Hosté si vytvořili i několik šancí, ale překonat brankáře domácích se jim podařilo pouze jednou Domácí i tak kontrolovali hru a v poklidu si došli pro celkové vítězství 6:1.

Sestava Pisku: Šíma (Čapek od 24 min) – Václavík, Bosák, Vencl, Kyrian, Průša, Jícha, Král, Hora D., Frinta, Hora A.

SK Pedagog ČB – HC ŠD Písek 16:0 (9:0, 3:0, 4:0)

Hostům utekl začátek utkání a než se stačili rozkoukat, tak prohrávali 4:0. Domácí předváděli rychlou kombinační hru a zaslouženě vyhráli vysoko 16:0.

Sestava Pisku: Čapek – Václavík, Bosák, Vencl, Kyrian, Průša, Jícha, Král, Hora D., Frinta

1.OHbL muži

HC ŠD Písek „B“ – TJ Suchdol „B“ 4:3 ss (2:0, 1:2, 0:1)

Písecká záloha vstoupila do zápasu s chutí a po první třetině vedla 2:0. Hosté však nesložili zbraně a od poloviny zápasu byly lepším týmem. Vše vyvrcholilo minutu před koncem utkání, když Suchdol se štěstím vyrovnal a tak musely rozhodnout nájezdy. Až v 7. serii se prosadil domácí Procházka a zařídil tak svému mužstvu bod navíc.

Sestava domácích: Souhrada – Marek, Máša, Procházka, Bárta J., Novák, Kolář, Záleský, Bíba, Mergl, Kobližka, Zábranský, Hronek.