Pozvánka na víkend - žáci v Orange Aréně, muži o semifinále na Pedagogu

 

Souboj dvou nejlepších žákovských týmů bude znovu k vidění v Orange Aréně

 

 

O víkendu pokračují čtvrtfinálové série KHbL, v nichž zatím měli navrch jasně favorité, na hřištích hůře postavených týmů. HC ŠD zajíždí do Českých Budějovic s jednoznačným cílem stát se po nadcházejícím víkendu semifinalistou KHbL. V písecké Orange Aréně bude k vidění závěrečný turnaj mladších žáků jihozápadní skupiny. Dojde i na souboj dvou nejlepších žákovských týmů jižních a západních Čech, tedy našich domácích oranžovo-černých barev a plzeňské Škodovky.

 

sobota 9:30 Turnaj žáci Orange Aréna

V sobotu bude Orange Aréna hostit závěrečný turnaj skupiny Jih-Západ. Všechna mužstva sehrají dvě utkání. Výsledky již ale nemohou nic změnit na tom, že na prvních dvou místech bude Škoda Plzeň a HC ŠD Písek. Tyto dva týmy by měly postoupit na finálový turnaj MČR, který se koná 17. – 19. května. Jelikož ale v posledních dnech došlo ke změnám propozic, není jisté, zda tomu tak skutečně bude a zda nebudou postupovat pouze vítězové jednotlivých skupin, což by byla obrovská škoda pro Švantlák.

 

Program turnaje:

9:30       HC ŠD Písek – SK Pedagog Č. B.
11:00     HBC Škoda Plzeň B – TJ Tatran Třemošná
12:30     HBC Škoda Plzeň – HC ŠD Písek
14:00     SK Pedagog Č. B. – HBC Škoda Plzeň B
15:30     TJ Tatran Třemošná – HBC Škoda Plzeň

 

sobota 10:00 3. ČF SK Pedagog Č. B. – HC ŠD Písek

Třetím čtvrtfinálovým kláním pokračuje play-off KHbL mezi oranžovo-černými bojovníky ze Švantláku a českobudějovickým Pedagogem. Série se přesouvá do jihočeské metropole na palubovku „Pedáku“ za stavu 2:0 pro úřadující mistry. Písečtí rázně vykročili za postupem, který budou chtít na hřišti soupeře dokonat. Domácí jsou ale houževnaté mužstvo, které nic nevzdává, a tak Švantlák nečeká rozhodně nic lehkého.

 

neděle 10:00 příp. 4. ČF SK Pedagog Č. B. – HC ŠD Písek

Skončí-li sobotní souboj vítězstvím domácího týmu, dojde k dalšímu pokračování série v neděli opět v Českých Budějovicích. Jak potvrdil trenér HC ŠD Vít Čapek po domácích utkáních, chtějí Švantláci nadějně rozehranou sérii ukončit na hřišti soupeře a odmítnout tak rozhodující páté utkání: „Pedagog se zde prezentoval jako dobré a nebezpečné mužstvo s vynikajícím brankařem v čele, zvláště v sobotu. Hráčům nezbývá než poděkovat za předvedené výkony o víkendu. Pojedeme do Českých Budějovic s cílem ukončit sérii, ale i s pokorou k soupeři.

 

Redakce

 

Přihlášení
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012