Mladší žáci tentokrát nebodovali, ve Zlivi nevstřelili ani branku

HBC Zliv - HC ŠD Písek 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
HBC Zliv - HC ŠD Písek 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Žáci HC ŠD zajížděli ke svým dalším zápasům do Zlivi. Povzbuzeni vítězstvím z prvního kola, chtěli i tentokrát bodovat.
První zápas začal náporem domácích. Písečtí však dobře bránili a podnikali protiútoky, které většinou skončily buď nepřesnou finální nahrávkou, nebo nepřesnou střelou. Obrat v utkání nastal ve druhé třetině, kde domácí v rozmezí 36s dali 3 branky a o výsledku bylo rozhodnuto.

Druhý zápas začal ze strany domácích poměrně rozpačitě a hra se především odehrávala ve středním pásmu. Ve druhé třetině se v brance hostů několikrát blýsknul brankář Čapek, který držel šance svého týmu na úspěch. Po dvou třetinách domácí vedli 1:0. V závěrečné třetině si vytvořili hosté velké množství šancí. Zejména šance Konopy, Rychlíka a Měchurové volaly po gólu. Ale bohužel přišla opět špatná minutka, kdy hosté dvakrát inkasovali a o výsledku bylo rozhodnuto. Poslední šanci utkání měl ještě hostující Řezáč, ale ani z té bohužel nic nebylo.

Sestava HC ŠD: Čapek - Hynouš, Beličková, Měchurová, Janoušek, Tryml, Řezáč, Konopa, Rychlík, Hnyk M., Roth, Hnyk Š.,

Trenér Vít Čapek: Chtěli jsme zde bodovat, ale bohužel výsledky jsou hodně kruté. Šance jsme měli, ale hrozně se na ten gól natrápíme. Je vidět, že máme ještě na čem pracovat.