Mladší žáci tentokrát nebodovali, ve Zlivi nevstřelili ani branku

HBC Zliv - HC ŠD Písek 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
HBC Zliv - HC ŠD Písek 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Žáci HC ŠD zajížděli ke svým dalším zápasům do Zlivi. Povzbuzeni vítězstvím z prvního kola, chtěli i tentokrát bodovat.
První zápas začal náporem domácích. Písečtí však dobře bránili a podnikali protiútoky, které většinou skončily buď nepřesnou finální nahrávkou, nebo nepřesnou střelou. Obrat v utkání nastal ve druhé třetině, kde domácí v rozmezí 36s dali 3 branky a o výsledku bylo rozhodnuto.

Druhý zápas začal ze strany domácích poměrně rozpačitě a hra se především odehrávala ve středním pásmu. Ve druhé třetině se v brance hostů několikrát blýsknul brankář Čapek, který držel šance svého týmu na úspěch. Po dvou třetinách domácí vedli 1:0. V závěrečné třetině si vytvořili hosté velké množství šancí. Zejména šance Konopy, Rychlíka a Měchurové volaly po gólu. Ale bohužel přišla opět špatná minutka, kdy hosté dvakrát inkasovali a o výsledku bylo rozhodnuto. Poslední šanci utkání měl ještě hostující Řezáč, ale ani z té bohužel nic nebylo.

Sestava HC ŠD: Čapek - Hynouš, Beličková, Měchurová, Janoušek, Tryml, Řezáč, Konopa, Rychlík, Hnyk M., Roth, Hnyk Š.,

Trenér Vít Čapek: Chtěli jsme zde bodovat, ale bohužel výsledky jsou hodně kruté. Šance jsme měli, ale hrozně se na ten gól natrápíme. Je vidět, že máme ještě na čem pracovat.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde