Pozvánka na víkend – HC ŠD v neděli dvakrát v Blatné

 

Lukáš Koubek v minulé sezóně hájil branku HC ŠD B, nyní nastoupí proti svým nedávným spoluhráčům

 

Je před námi další víkend, tentokrát z pohledu HC ŠD konečně zase plný hokejbalu. Doma v Orange Aréně se představí pouze mladší žáci, mužské týmy zajíždějí v sobotu do krajské metropole. Neděle bude ve znamení soubojů s blatenskými Datly. Nejprve vyběhnou ke svému prvnímu utkání v nové sezóně starší žáci, poté se v mužském souboji představí také písecká rezerva.

 

Sobota 11:00 2.NHbl HBC Vikings Č. B. – HC ŠD Písek

V sobotu před polednem čeká A tým souboj na českobudějovické Vltavě proti domácím Vikingům. Se svými hostiteli se písečtí střetli v přípravě na turnaji v Blatné a zvítězili 1:0 po samostatných nájezdech, když výhru oranžovo-černých zařídil Přibyl.

V minulém kole hostil HC ŠD rivala ze Starsu a prohrál 2:4. Vikingové si v městském derby poradili s Falconem vysoko 10:2 a stejně jako Písek mají zatím na svém kontě jednu výhru a jednu prohru.

Švantláci mají ale od začátku velké problémy se sestavou, je tedy otázkou v jakém složení se do Českých Budějovic vypraví.

 

Sobota 12:00 ml. žáci HC ŠD Písek – SK Pedagog Č. B.

Mladší žáci vstoupili do sezóny o uplynulém víkendu, když si poradili se zálohou plzeňské Škodovky s přehledem 6:1. Nyní budou hostit rivala z Českých Budějovic, který v prvním kole hostil A tým Škody Plzeň. Západočeši odjížděli domů se třemi body a vysokým skóre 14:0.

 

Sobota 15:00 KHbL TJ Vltava Deviants Č. B. – HC ŠD Písek B

Písecká rezerva zatím zažívá snový start nové sezóny. Doma otočila utkání s favorizovanou Rosou a nakonec si v poklidu připsala tři body za výhru 5:1. Jejich sobotní hostitelé zatím odehráli jediné utkání, ve kterém zvítězili 4:1 nad Novou Včelnicí.

 

Neděle 12:00 st. žáci TJ Blatná Datels – HC ŠD Písek

První utkání nové sezóny čeká na starší žáky. Pro písecké to bude premiéra v této věkové kategorie po delší době. Navíc bude utkání velmi pikantní pro některé hráče, kteří prošli oběma týmy, derby tradičních hokejbalových rivalů slibuje třaskavou podívanou.

 

Neděle 14:00 KHbL TJ Blatná Datels – HC ŠD Písek B

Jako hlavní chod nedělního programu v Blatné bude mužské derby. Znovuzrozený tým Datlů odehrál první utkání až minulý víkend a byla to premiéra vítězná. Blatenští zvítězili nad rezervou Betonovy Holubov 5:2 a hned v prvním utkání si připsali tři body. Písečtí jim ale rozhodně nebudou chtít dát nic zadarmo, naopak pomýšlejí na vykradení blatenské arény.

 

 

Autor: Redakce

Přihlášení
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012