Starší žáci nadělovali, mladší již dvakrát bez bodu

Starší žáci si udělali výlet na střelnici v Jindřichově Hradci, foto Alice Hnyková

Olymp Jindř. Hradec – HC ŠD Písek 0:25 (0:7, 0:10, 0:8)

Starší žáci HC ŠD cestovali ke svému druhému utkání na hřiště Olympu Jindřichův Hradec. Domácí nastoupili do utkání pouze se sedmi hráči do pole. Švantláci se od první minuty zakousli do svého soupeře a v čase 1:04 otevřel účet tohoto utkání Rychlík. Hosté po celé utkání dominovali a otevřeli si v Hradci doslova střelnici, a tak stav po první třetině byl 0:7. Také ve druhé části to byla hra na jednu branku a po dvou třetinách narostlo skóre již na 0:17. Ani ve třetí části si nepřipsal hostující brankář žádný zásah a jeho spoluhráči přidali ještě další branky. Konečný účet se tak uzavřel z pohledu domácích na 0:25.

Branky: Rychlík 5, Hora, Duchoň 4, Muchl 3, Diviš, Hnyk M., Janoušek 2, Konopa, Beličková, Sýkora

Sestava HC ŠD Písek: Čapek – Beličková, Janoušek, Hnyk Š., Sýkora, Rychlík, Diviš, Konopa, Hora, Duchoň, Hnyk M., Muchl

Trenér Tomáš Bárta po utkání řekl: Byl to spíše takový trénink. Hráči Olympu měli velký respekt z našeho mužstva. Vyzkoušeli jsme si některé věci z tréninku a hráči si s chutí zastříleli.

Trenér Martin Všetečka nebyl s výkonem svého mužstva proti Plzni spokojen, foto: Alice Hnyková

HC ŠD Písek – TJ Tatran Třemošná 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Mladší žáci přivítali předcházející víkend na svém hřišti mužstvo Třemošné.  Domácí prospali úvodní třetinu, ve které dvakrát inkasovali. Za to ve druhé části náležitě přidali a výsledkem byl vyrovnaný stav díky dvěma brankám Konopy. Ve třetí třetině se akce přelévaly z jedné strany na druhou. V domácí brance čaroval Bauš, ale dvě minuty před koncem nedosáhl na dorážku Kucharského, který zajistil hostům těsnou výhru 3:2.

HC ŠD Písek – HBC Škoda Plzeň A 0:9 (0:2, 0:3, 0:4)

V dalším kole MČR mladších žáků přijel minulou neděli do Písku vedoucí tým soutěže, Škoda Plzeň, který hned od začátku diktoval tempo hry. Všem po celý zápas západočeši dokazovali, že jsou po právu v čele tabulky. Domácí tým zaostával zejména v obrané činnosti.