Nejmladší Oranžáci měli turnaj na domácí půdě

Ve sváteční den bylo v Orange Aréně pěkně rušno

KM regionu Jih a HC ŠD Písek pořádaly 28. 10. v Písku v Orange Aréně první turnaj přípravek a mini přípravek, který se bude započítávat do série turnajů této věkové kategorie s názvem Jihočeská mládežnická open.

V kategorii přípravek startovala mužstva HC ŠD Písek, TJ Datels Blatná a SK Pedagog České Budějovice.  Turnaj se hrál dvoukolově každý s každým na 2 x 11 minut hrubého času. Domácí tým prošel všemi zápasy bez ztráty jediné kytičky a vyhrál všechny své zápasy s celkovým skóre 29:3.

V kategorii mini přípravek startovala tato mužstva: SK Pedagog Č.Budějovice, HC ŠD Písek A, HC ŠD Písek B, SK Suchdol nad Lužnicí A a Suchdol nad Lužnicí B. Turnaj se odehrál systémem každý s každým na 2 x 8 minut hrubého času. Domácí A tým skončil na posledním místě, B tým byl díky lepšímu celkovému skóre na 3. místě před Suchdolem A.

Další turnaj, tentokrát pouze přípravek, proběhne 9. 11. v Blatné.