Charitativní silvestr Švantláku v Orange Aréně

 

 

Jak se již stalo u HC ŠD tradicí, také letos se sejde celá oranžovo-černá rodina v poslední den kalendářního roku a společně jej uzavře. Tentokrát se ale vedení klubu rozhodlo dát akci také trochu jiný rozměr a pomoci dětem a jejich rodinám, které svádějí mnohem důležitější bitvy, než jsou ty na hokejbalových hřištích.

 

Proto chceme všechny pozvat nejen na tradiční „silvestrovský mač“, ale také poprosit o pomoc pro malé kluky Mirečka a Robinka, kteří jsou vážně nemocní, a jakákoliv pomoc od ostatních lidí jim pomůže v bojích se zákeřnými onemocněními.

 

Mireček Kott je tříletý chlapeček, který trpí CHARGE syndromem a je prakticky nevidomý. Robinek Skalický je také tříletý, o pár měsíců starší chlapeček, který má Ewingův sarkom.

 

Protože nejen léčba, ale také různé pomůcky, cesty ke specialistům a spousty dalších výdajů spojených s jejich léčbou jsou velmi nákladné, prosíme všechny, kteří se zúčastní silvestra v Orange Aréně, aby přispěli dobrovolnou částkou pro rodiny obou chlapečků.

 

Program v Orange Aréně začne na Silvestra po půl desáté, v 10 hodin vypuknou zápasy, kterých se účastní A a B tým, stará garda a letos prvně také naše ženy Oranžády. Hrát se bude na dvakrát 20 minut každý s každým. Vstupné je 50,- Kč, za které si účastníci budou moci dopřát tradiční neomezenou konzumaci nápojů a pochoutek pro hladové žaludky.

 

 

Autor: Redakce HC ŠD

Přihlášení
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012