Nováček ze Suchdola se tentokrát ukázal nad síly žáků

Hokejbaloví žáci HC ŠD přivítali doma v dalším kole nováčka soutěže ze Suchdola, který se ukázal být pro domácí tým těžkým soupeřem. V prvním utkání písečtí hráči doslova prospali první dvě třetiny. Po druhé třetině tak ukazovala časomíra skóre 1:3. V závěrečné třetině byli domácí již tím týmem, který udával tempo hry. Ale bohužel i ty nejvyloženější šance nedokázali domácí proměnit a naopak ještě dvakrát inkasovali.
Do druhého utkání vstoupilo mužstvo HC ŠD daleko aktivněji, ale opět se projevila slabina v proměňování šancí. Suchdol, i přes to, že je nováčkem soutěže, se ukázal v Písku ve velmi dobrém světle a i druhý zápas vyhrál. Tentokrát v poměru 4:1.

HC ŠD Písek - SK Suchdol nad Lužnící 1:5 ( 0:2,1:1,0:2) branka Rychlík (Konopa)
HC ŠD Písek - SK Suchdol nad Lužnicí 1:4( 0:1,0:2,1:1) branka Měchurová (R
ychlík)

Trenér Petr Bečvář: První utkání jsme hráli hluboko pod své možnosti. Druhý zápas jsme odehráli podstatně lépe, ale bohužel i zde se projevila naše slabá střelecká potence a s jedním gólem se bohužel nevyhrává.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde