Buldoci tentokrát vzdorovali, body ale pro Švantlák

Ondřej Hora (vzadu v černém) diriguje přesilovku HC ŠD a byl jediným střelcem
v utkání se Stříbrem, foto: HC Buldoci Stříbro

HC Buldoci Stříbro – HC ŠD Písek 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Lídr tabulky cestoval k dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát do Stříbra. Domácí začali utkání velmi aktivně a zejména první formace vytvářela příležitosti Kaňákem a Lokajíčkem, ale brankář Čapek byl vždy na místě. Hosté se osmělili až v úvodu šesté minuty, kdy se Hora pouze zastřeloval. Ale v čase 7:19 po přihrávce Nerudy již mířil přesně a otevřel skóre utkání – 1:0. Buldoci se snažili po vstřeleném gólu ještě více zvýšit aktivitu, ale Švantlák pozorně bránil.

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran, Stříbro působilo aktivněji. Naopak černo-oranžoví vyráželi k rychlým výpadům a zejména šance Nerudy a Rychlíka volali po góle. Ani domácí nebyli bez šance a Lokajíček v polovině třetiny trefil břevno Čapkovy branky.

Poslední třetina začala opět domácím tlakem, ale hosté svoji pozornou hrou drželi domácí na uzdě. S přibývajícím časem se i hra začala přiostřovat, a tak na trestnou lavici putoval na 2+2 minuty domácí Kaňák a hostující Čížek. Buldoci minutu před koncem odvolali brankáře, ale ani tato početní výhoda nevedla ke kýženému gólu, a tak utkání skončilo fotbalově 1:0.

Branka a nahrávka: 8. Hora (Neruda)

Střely: 18:27, Vyloučení: 4:4, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0, Počet diváků: 25

Sestava HC ŠD Písek: Čapek – Beličková, Kroupa, Laurinc, Novotný, Procházka, Tampier, Toman, Čížek, Duchoň, Hora, Měchura, Neruda, Pechlát, Rychlík, Sládek, Šuhaj

Trenér HC ŠD Vít Čapek po utkání řekl: Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Zejména první lajna domácích nás hodně zlobila. Těžko jsme se vyrovnávali s povrchem, ani pohyb nebyl optimální. Máme stále na čem pracovat.

Fotogalerie: Facebook Buldoci Stříbro