Slavnostní otevření hřiště s plastovým povrchem

 

 

Hokejbalisté z klubu HC Švantlův Dvůr Písek pořádají při znovuotevření svého domácího hřiště exhibiční zápas osobností proti staré gardě HC ŠD. Tento zápas se uskuteční jako doprovodná akce v souvislosti s položením nového plastového povrchu zn. Sport Curt, který byl zajištěn za významné finanční pomoci Města Písek.

 

Akce, která se koná 4. června začíná v 10:00 otvíracím zápasem hokejbalových nadějí z přípravek domácího klubu, jež se stali v předchozí sezoně vícemistry ČR a mistry ČR v minihokejbalu, proti výběru Jihočeského kraje. Program pokračuje dále od 11:00 výše zmíněným zápasem osobností, které se utkají se starou gardou HC Švantlův Dvůr Písek. Přestávky tohoto zápasu budou vyplněny doprovodným programem, zejména soutěžemi pro dětské publikum a ostatní zájemce, jako např. střelba na přesnost, měření rychlosti střely. Součástí doprovodného přestávkového programu bude i módní přehlídka sportovního oblečení A3 a jiné drobné akce.

 

V týmu hvězd by se měli objevit tyto osobnosti z řad sportovců, sponzorů či představitelů města:

Jakub Kovář (Avtomobilist Jekatěrinburg, od nové sezóny Severstal Čerepovec), David Gába, Tomáš Nouza, Roman Vráblík (všichni HC Motor ČB), Jan Rutta (HC Piráti Chomutov), Miroslav Indrák (HC Škoda Plzeň), Pavel Kašpařík (HC Slavia Praha), Stanislav Dietz (Mountfield Hradec Králové), Jan Zušťák (FC Písek), Štěpán Koreš (FC Fastav Zlín), Miroslav Janovský (BK Sršni Písek), Nikola Kozáková (TJ Sokol Písek), Petr Pechek (firma SNOP – generální partner mládežnických týmů HC ŠD Písek), Josef Knot (místostarosta města Písku), Josef Hrádek (ředitel TS Písek) a další. S řadou v úvahu připadajících sportovců a osobností se vedou intenzivní jednání s vírou, že se podaří zajistit ještě další zvučná jména a osobnosti z regionálního sportovního života.

 

V týmu staré gardy HC ŠD nastoupí mj. bratři Tomáš a Michal Gareisové, Václav Reichl ml. Petr Bečvář, Eric Svoboda, Jaromír Oranský, Petr Vorel, David Všetečka, Petr Přibyl, Petr Brousil a řada dalších známých odchovanců klubu. Zápas budou řídit osobnosti, které jsou známí z hokejbalového, ale i hokejového prostředí Jan Budínský, Jiří Brunclík a Jiří Stulák.

 

Akce má potvrdit tu skutečnost, že jsme stále v našem klubu aktivní a akceschopní a že umíme dobré nápady dotáhnout do zdařilého konce s výborným hodnocením a společenským ohlasem, který přesahuje rámec města a regionu. Stejně tak, jak tomu bylo například při pořádání juniorského MS v roce 2012 a při dalších jiných akcích. Tímto počinem a veřejnou prezentací chceme zároveň poděkovat Městu Písek za velkou finanční podporu v souvislosti s položením nového kvalitního umělého povrchu našeho hřiště.

 

Akce je zaměřena především na aktivitu dětí a případné oslovení potencionálních zájemců o hokejbal, sportování a pohyb dětí obecně. Součástí programu jsou také další atraktivity, jako jsou soutěže o dresy osobností, autogramiáda atd. Celá akce má i charitativní podtext. Výtěžek z dražeb sportovních součástí (např. Jakub Kovář věnuje svoji masku, se kterou odchytal sezónu v KHL, Pavel Kašpařík věnoval do dražby svůj dres atd., některé sportovní artefakty budou jistě pro všechny dalším překvapením) bude věnován Kateřině Bajerové, která je postižena souběhem syndromů LHON a MELAS

 

Mediálním partnerem akce je rádio Evropa 2, které bude prostřednictvím svých moderátorů akci profesionálně moderovat.

 

Facebook: Událost

 

Autor: HC ŠD Písek

Přihlášení
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012