Dorostenci na Pedagogu také "čtyřka" a bez bodů

Dorostenci, stejně jako A tým, inkasoval na Pedagogu 4 branky a vracel se s prázdnou,

SK Pedagog Č. B. – HC ŠD Písek 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

V dalším kole extraligy mladších dorostenců cestoval písecký Švantlův Dvůr do jihočeské metropole na hřiště místního Pedagogu. První třetina byla z obou stran velmi opatrná. Domácí se těžko vyrovnávali s obranným valem hostí na své modré čáře. Za zmínku z této třetiny stojí nastřelené břevno Malechou v poslední vteřině první části.

Ve druhé části se stále více osmělovali hosté. Monika Hrnečková se ocitla ve více jak 100% šanci, kterou ale fantasticky zlikvidoval brankář Pícha v brance Pedagogu. Stejně tak naložil se šancí Matěje Hnyka, kterému předložil Čapek nahrávku před téměř prázdnou branku. Jako už poněkolikáté v této sezóně, udeřilo na druhé straně. V čase 20:48 našla Buttulová zpoza branky Nechvátala a ten uklidil míček za záda Bauše – 1:0. Ani tento okamžik neubral na aktivitě hostí a znovu se v tváři v tvář objevil před Píchou Muchl. Po něm i Šimůnek, ale své šance nevyužili. Na domácí straně nejvíce zlobil agilní Neruda, ale i on si vylámal zuby na Baušovi.

Do poslední třetiny vstoupili hosté s odhodláním otočit výsledek, ale svoje šance jak Čapek, tak Šimůnek nevyužili. Znovu se tak radovali na druhé straně domácí. Nenápadné nahození Krajánka dorazil do prázdné branky Kovařík – 2:0. Uběhlo pouhých 26 vteřin a Neruda svoji bekhendovou střelou rozvlnil píseckou síť – 3:0. Do konce zápasu se již hosté nezmohli na větší odpor a tak účet utkání uzavřel v čase 38:42 Chudomel – 4:0.

Branky a nahrávky: 21. Nechvátal (Butullová), 34. Kovařík (Krajánek), 35. Neruda, 39. Chudomel

Střely: 34:16, Vyloučení: 2:4, Využití: 1:0, V oslabení: 0:0, Počet diváků: 35

Sestava HC ŠD Písek: Bauš – Beličková, Hnyk Š., Hokr, Sýkora – Čapek, Daněk, Fojtů, Hnyk M., Muchl, Šimůnek

Fotogalerie: Facebook Alice Hnyková

Trenér HC ŠD Tomáš Bárta po utkání řekl: Neodehráli jsme špatné utkání. Výsledek je pro nás moc krutý. Ve druhé třetině jsme měli několik tutovek, ale když tohle nedáme, nemůžeme vyhrát. Po třetím gólu domácích jsme již neměli sílu na zvrat.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich