Dorostenci nadělili u Vajgaru devět branek

Vít Šimůnek nastřílel v Jindřichově Hradci hned čtyři branky, foto: Alice Hnyková

TJ HBC Olymp J. Hradec – HC ŠD Písek 0:9 (0:5, 0:2, 0:2)

K dalšímu zápasu extraligy mladšího dorostu cestovali oranžovo-černí na hřiště posledního Olympu. A hned od úvodu zápasu bylo jasné, kdo bude kralovat v tomto zápase. V čase 1:04 otevřel střelecký účet Muchl – 1:0. Uběhlo 25 vteřin a Šimůnek zvyšoval na 2:0. Hrálo se pouze na jednu branku, a tak se v 7. minutě měnilo skóre rovnou dvakrát. Nejdříve Hokr svoji první letošní brankou upravil na 3:0. Za 8 vteřin Šimůnek – 4:0. Účet první třetiny uzavřel Šimon Hnyk – 5:0.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhé třetině, jen hosté nebyli tak produktivní. V této třetině padly pouze dvě branky. V čase 20:54 Daněk – 6:0. Časomíra se dále zastavile ve 25:46, kdy Šimůnek zkompletoval hattrick – 7:0.

V poslední třetině přidali ještě po jedné brance Muchl a Šimůnek, skóre se nakonec zastavilo na stavu 9:0.

Branky a nahrávky: 2. Muchl (Šimůnek), 2. Šimůnek (Hrnečková), 8. Sýkora (Hnyk M.), 8. Šimůnek, 13. Hnyk Š. (Šimůnek), 21. Daněk, 27. Šimůnek, 39. Muchl (Daněk), 44. Šimůnek

Střely: 7:50, Vyloučení: 1:3, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0, Počet diváků: 22

Sestava HC ŠD Písek: Bauš – Beličková, Hnyk Š., Hokr, Sýkora, Šimůnek, Hnyk M., Daněk, Čapek, Muchl, Hrnečková

Fotogalerie: Facebook Alice Hnyková

Trenér HC ŠD Vít Čapek po utkání řekl: Byla to hra na jednu branku. Čekal jsem z naší strany od tohoto zápasu více a dále bych to nekomentoval.