Český krumlov opět udolán

HC ŠD PÍSEK - HC SHARKS 29,41 ČESKÝ KRUMLOV 5 : 2 (0:1, 4:1, 1:0)

Hosté,kteří s 10 body uzavírají tabulku oblastní ligy, vlétli do zápasu jako uragán a než se domácí rozkoukali, prohrávali 0:1. Nedůslednost píseckých obránců potrestal po 16 vteřinách hry Hejl. To byl pro domácí hráče šok, ze kterého se nevzpamatovali celou úvodní třetinu. A tak na řadu musel přijít hlasitý proslov trenéra Čapka ke svým svěřencům.Hned v úvodu prostřední třetiny vyrovnal J. Roth, který uplatnil své kilogramy před vynikajícím Vojtou v brance Krumlova. Jenže pak přišli dva zbytečné fauly domácích hráčů a hosty poslal do vedení znovu Hejl. Jeho nahození viděl gólman Buček až ve své brance. Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat, také v početní výhodě propasíroval míček do branky Kovář a bylo vyrovnáno. Za necelé tři minuty pak v početní výhodě pálil od modré M. Gareis a odražený míček usměrnil do kasy muž zápasu Tomáš Rod. A právě u Roda začala i další gólová akce, na jejímž konci byl O. Gába, 4:2. V poslední třetině se hosté ještě pokusili něco s výsledkem udělat, ale proti byl pozorný Buček v brance Švantláku, který se před blížícím se play-off dostává do výborné formy. Poslední slovo tak měli domácí a znovu to byl Rod, který připravil míček na hůl Kovářovi, který svým druhým gólem dal výsledku konečnou podobu.

branky: Kovář 2 (Rod 2, M. Gareis), J. Roth (Kabele), Rod (M. Gareis), O. Gába (Rod) - Hejl 2 (Šebek, Unger, Soukup)

sestava ŠD: Buček - P. Přibyl, Pelc, M. Gareis, Kozák, Marek, Bárta, Sup - Kabele, Habart, J. Roth - Kovář, O. Gába, Rod - Vážný, Mergl, Šimoník

trenér V. Čapek po utkání řekl:
Nepovedla se nám první třetina stejně jako v Táboře. Krumlov hrál úplně jinak, než minule, bylo jich plné hřiště. Od druhé třetiny jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. V neděli jedeme do Horní Břízy, doufám, že pojedeme kompletní, nečeká nás na západě Čech vůbec nic jednoduchého.

.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde