Výkony jako den a noc, série béčka končí

TJ HBC OLYMP J.H - HC ŠD PÍSEK B   13:2  (5:1,4:0,4:1)

 

Když se v netradiční zápasový den vydávali písečtí v rámci 9.kola 1.OHbL do Jindřichova Hradce, asi netušili, že si odvezou pořádný výprask. I přes sesmolenou sestavu čítající tři beky a sedm ofenzivních hráčů jistě Švantlák nepřijel body pouze odevzdat a to i navzdory zlepšené hře a dobrým výsledkům v minulých třech kolech.

 

Začátek střetnutí ani nenapovídal o jednoznačném průběhu. Písek se ihned začal tlačit dopředu a pokoušel se vstřelit úvodní branku. Avšak domácí nastupšivší i s pěticí extraligových hradečáků ukázali útočnou sílu a ve třetí minutě spustili svůj brankostroj.

 

Rychlá kombinace na jeden dotek a změny pozic způsobovaly velký chaos v obraně hostů a tak nebylo překvapením, že převážnou část golů zametával Hradec takřka do prázdné brány. Písek odpovídal pouze příležitostnými brejky. Čestné dva góly Švantláku zaznamenal nový muž v sestavě obránce Tomáš Soumar a v závěru korigující Pavel Kolář. Brankář Lukáš Koubek pochytal několik vyložených šancí, ale potupné porážce 13:2 zabránit nedokázal.

 

Sestava Písku : Koubek - Bárta, Soumar, Mergl, Bíba - Novák, Kolář, Košťál - Vlášek, Kocourek, Kobližka

 

Branky hostů: 6:04 Soumar Tomáš, 37:14 Kolář Pavel

 

Text: Jakub Novák

 

Přihlášení
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012