Pozvánka na víkendové zápasy Švantláku

Zahajovací buly loňského finálového zápasu mezi SK Táborem a HC ŠD

OHbL: SK Tábor - HC Švantlův Dvůr Písek

K dalšímu kolu oblastní hokejbalové ligy budou hráči Švantláku, zajíždět na horkou půdu Tábora. Letošní první bitvu prohráli husité vysoko 11:1, ale jako by je to paradoxně nakoplo a od té doby podávají velice solidní výkony. Z možných 21 bodů získali 18!! Na domácím hřišti si drží neporazitelnost a nasázeli svým soupeřům v 5 zápasech uctihodných 43 branek!! Písečtí namlsáni poslední vysokou ligovou výhrou 16:0, se budou snažit tuto serii SK
 ukončit. Doufejme, že trenér Čapek nebude mít problém se sestavou a bude moci postavit kompletní oranžovo - černou vozbu. Zápas kola je na programu v neděli 20.11 od 13:00 a v souboji o druhé místo v tabulce se bude zaručeně na co koukat.

1.OHbL: SK Tábor “B“ - HC Švantlův Dvůr Písek “B“

Zápas odložen.

NHbL st.dorostu: HC Švantlův Dvůr Písek - TJ Plzeň – Litice

V neděli 20.11. se na píseckém hřišti odehrají 2 zápasy st. dorostu první začíná v 11:30h a druhý ve 14h. Aktuálně 3. tým tabulky bude hostit poslední a hráči švantláku se budou snažit, aby zůstalo všech 6 bodů u Otavy!! Ziskem všech bodů by se písecký dorost vyhoupl na druhou příčku dorostenecké ligy.

MČR mladších žáků: HC Švantlův Dvůr Písek - Buldoci Stříbro

V sobotu přivítají oranžovo – černí mladíčci mužstvo Stříbra, kde písečtí v prvním kole vyhráli 2:0. Buldoci v poslední době sbírají body a budou určitě těžkým soupeřem. V posledním letošním zápase by žáci ŠD určitě chtěli potvrdit body s Č.B. a konečně po dvou domácích prohrách zabodovat a upevnit si v tabulce 4.místo. Přijďte je naše žáčky podpořit v sobotu od 11:30.

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich