Dorostenec Volf se blýskl sedmi brankami

V neděli 20. listopadu se na píseckém asfaltu odehrály dva dorostenecké zápasy. Písek doma přivítal dalekého soupeře z Plzně. Kdyby se kdokoliv podíval na výsledky, asi by jen z těžží tipoval, že se oba zápasy bez mála dělily dva hvizdy rozhodčího. První zápas prohráli oranžovo - černí dorostenci na nájezdy a ten druhý zápas vyhráli rozdílem třídy.

 

Při rozcvičce střílející střelec sedmi gólů Lukáš Volf

 

HC Švantlův Dvůr Písek - TJ Plzeň - Litice 3:4 ss (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)

 

Písečtí chtěli Plzni oplatit dvě kruté porážky z jejich hřiště. První zápas byl hodně vyrovnaný a Písek stále dotahoval náskok soupeře. Domácí dostali hodně smolné branky, první zpoza modré a další dvě z úhlu, když soupeř trefil volnou skulinu jinak bezchybného gólmana Kukrála. Nakonec se podařilo vyrovnat Gábou, který od modré vymetl horní roh soupeřovi svatyně a zachránil tak alespoň bod. V nájezdech Písek totiž totálně vyhořel, zatímco soupeři se jednou podařilo doslova propasírovat míček do branky.

 

HC Švantlův Dvůr Písek - TJ Plzeň – Litice 9:1 (3:1, 4:0, 2:0)

 

Druhý zápas byl zcela v režii domácích. Písek šel do vedení v osmé minutě. Plzeň sice za dvě minuty srovnala, to bylo ale z její strany vše. Domácí do konce třetiny přidali ještě další dvě branky a soupeř se položil. V dalších dvou třetinách Písek jasně dominoval a přidal dalších šest branek. Střelecky se zaskvěl Volf, který dal sám sedm gólů. Pět bodů si také připsal Gába za čtyři přihrávky a jednu branku.Trenér J.Hronek st. po druhém zápase řekl: „V prvním utkání se nám nedařilo střelecky, naopak ve druhém nám vyšlo vše, na co jsme sáhli. Musím pochválit všechny hráče za příkladnou bojovnost a disciplínu. V neděli jedeme do Hradce, kde jsme minule ztratili vyhraný zápas a pokud nás bude alespoň deset jako v neděli, tak se pokusíme přivézt nějaký bod.“ 
 

 

Přihlášení
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain
Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012