Pozvánka na víkendové hokejbalové zápasy

OHbL: HC Švantlův Dvůr Písek - HBC Zliv

Podzimní část uzavřou hráči Švantláku v neděli 27.11.2011 v netradičním čase 13:00h  proti aktuálně 8. mužstvu tabulky. Zliv letos na venkovních hřištích vybojovala pouhopouhé 2 bodíky za 2 remízy, což pro ni není vůbec dobrá vizitka. Jejich letošní vystupování a postavení v tabulce je asi největší překvapení ligy ve špatném slova smyslu. První střetnutí těchto tradičních soupeřů v tomto roce skončilo výhrou hráčů od Otavy v poměru 8:5. Písečtí posilněni důležitou výhrou z Tábora budou v tomto utkání chtít potvrdit stoupající formu a nepřipustit žádné překvapení. Při výhře za 3 body a jisté souhře náhod by hráči ŠD mohli dokonce přezimovat na 1. místě tabulky OHbL!!

1.OHbL: HC Švantlův Dvůr Písek “B“ - HBC Zliv “B“

Sobota 26.11. nabídne od 10:00 ranní souboj “B“ týmů který nebude mít jasného favorita a dá se očekávat velice vyrovnaný zápas. Zliv v posledním domácím utkání porazila Olymp Jindřichův Hradec “B“ 2:1 a bude chtít na tento bodový zisk jistě navázat. Hráčům Švantláku se ale letos na domácím hřišti velice daří, když zde klopýtli pouze jednou a to s jasným lídrem této soutěže Táborem “B“. A že se odtud nevozí body lehce budou jistě chtít potvrdit i v tomto utkání.

NHbL st.dorostu:  TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - HC Švantlův Dvůr Písek

Písečtí dorostenci zajíždějí k důležitému zápasu do J.Hradce a ač jsou hráči od Vajgaru poslední v tabulce, tak je nečeká nic snadného. Trenér Hronek totiž mívá často ve venkovních zápasech problém se sestavou a tak teprve zodpovědnost všech hráčů k tomuto výjezdu ukáže více. ŠD se pere o druhé místo v tabulce a mladí “čabáskové“ by si tedy měli uvědomit o co hrají.

MČR mladších žáků: HC Švantlův Dvůr Písek

Nejmladší Písecký potěr má pro letošek splněno a po podzimu jim zatím patří krásné 5. místo v tabulce, když z osmi zápasů získali úctihodných 12 bodů. Svým soupeřům nasázeli 21 gólů a inkasovali pouhých 13!! V útoku se dařilo především dvojci Míra Rychlík a Ondra Hora, když oba shodně dali po 7 gólech!! V brance odchytal všechna utkání Víťa Čapek a připsal si na své konto 220 úspěšných zákroků (nejvíce z ligy) s úspěšností 94,04% (nejlepší v lize).

text:  Mára Kabele

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain