Dorost nezvládl svoje poslední podzimní utkání a od Vajgaru si odváží prohru 3:1

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - HC Švantlův Dvůr Písek  3:1(0:0,0:0,3:1)

Střely: 19:17, vyloučení: 1:0, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Písek odjel do Hradce s cílem bodovat. První třetinu jsme měli několik dobrých šancí, ale chyběl důraz před brankou i lepší finální přihrávka. Druhou třetinu se hra více vyrovnala a Kukrál v brance měl neustále co dělat. V poslední části se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu. Hradec poslal do vedení Louša Michal 8 minut pře koncem, Píseckým se podařilo vyrovnat za dvě minuty, kdy zůstal sám mezi kruhy Vaníček a po přihrávce zpoza branky s přehledem skóroval. To bylo ale z naší strany vše. Dvě minuty před koncem Klimeš a vzápětí Vácha po našich hrubkách korunovali vítězství domácích. Pak ještě Gába nastřelil tyč, body však zůstali v Hradci.

Trenér hostí J.Hronek st:  Je to letos již druhý zápas co jsme v Hradci ztratili až v samotném závěru. Sil jsme měli dost, měl jsem do pole 13 hráčů ale nestačí jen bojovat. Tým je složen z hráčů z Blatné, Protivína a Písku pokaždé hrajeme v jiné sestavě a to se také dnes projevilo. Chybělo i potřebné štěstí zejména v první části. Snad se dáme přes zimní přestávku dohromady a na jaře své soupeře ještě hodně potrápíme.

Písečtí dorostenci přezimují na třetím místě. V prvním jarním utkání se písečtí představí 26. února 2012 doma, s podzimním mistrem, s hráči ze Suchdola nad Lužnicí.

Text: Jiří Hronek st.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich