HC ŠD zve na tradiční silvestr s hokejbalem

Již se stalo tradicí, že poslední den v roce odhodí oranžovo-černí bojovníci svoji zbroj a společně s klubovými legendami, svými fanoušky a kamarády se potkají při mini turnaji, který je oslavou hokejbalu a píseckého klubu. Kromě sportovního vyžití je pro účastníky připraveno bohaté pohoštění a spousta lahodných moků, které v chladném počasí spolehlivě zahřejí. Důležitá tentokrát nejsou vítězství a vstřelené branky, ale společně strávený poslední den letošního roku, na který vzpomínají zúčastnění ještě hodně dlouho.

Tato legendární akce začíná v sobotu 31.12. v 10 hodin a zváni jsou nejen všichni fanoušci mistrovského celku, ale i široká písecká a jihočeská veřejnost. Přijďte do HC ŠD arény se společně rozloučit s letošním rokem a společně vykročit do roku následujícího.

text: Václav Pelc

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde