Mistr II.NHbL 2008/2009 Mistr II.NHbL 2009/2010 Mistr OHBL 2010/2011 Mistr OHBL 2011/2012

Partneři

Město Písek 

V roce 2012 byla činnost HC Švantlův Dvůr finančně podpořena městem Písek. 

 

S.N.O.P.

S.N.O.P. generální partner mládežnických týmů HC ŠD Písek

 

LevneELEKTRO.cz

Úspěšná česká společnost provozující internetový obchod levneELEKTRO.cz - ELEKTRA PV s.r.o., byla založena již v roce 1992. Od samého počátku je zaměřena na prodej elektroniky a elektrospotřebičů pro domácnost. ELEKTRA PV s.r.o., je ryze českou firmou vlastněnou Petrem Václavem st. a Petrem Václavem ml.

 

ELEKTRA PV s.r.o. působí jako prodejce nejen v České republice, ale také na Slovensku. Obchoduje aktivně i se státy EU, např. Německem, Polskem, Francií či Holandskem, v plánu je rozšíření působnosti na Maďarsko, Rumunsko či Ukrajinu. Silné finanční zázemí nám umožňuje nakupovat zboží ve velkém množství od silných dodavatelů, popř. přímo z výrobních závodů, díky čemuž dosahujeme pro své zákazníky nejatraktivnějších obchodních nabídek.
 

 

Fa Vít Čapek: tel.: 603 486 010


Firma funguje od roku 1996 specializuje se na montáž a prodej laminátových a dřevěných podlah. Dále prodej a montáž dveří a zárubní C.A.G. a Sapeli. Její působnost je po celé ČR. Vzorková prodejna Budějovická 255 ( vedle restaurace U Bubeníka), Písek. 
 
Reality Grégr:

 Činnost naší společnosti začala již v roce 1997. Na trhu tedy působíme čtrnáctým rokem a jsme jedna z nejdéle působících realitních kanceláří v jihočeském regionu. Za dobu naší historie jsme zobchodovali stovky nemovitostí, což nás jistě řadí k největším odborníkům a můžeme tedy spolehlivě deklarovat naši zkušenost v podnikání. Naším cílem je poskytnout služby vysokých kvalit s koncentrací na spokojenost zákazníka a vybudování silné základny spokojených a stálých klientů. Stručně řečeno "Služby na klíč".


 
Městské služby Písek s.r.o:

 Městské služby Písek s.r.o. vznikly v roce 2001 transformací z příspěvkové organizace Technické služby. Kromě klasických služeb, jako jsou např. správa a údržba komunikací, veřejného osvětlení a zeleně, spravují také sportovní areály (plavecký a zimní stadion, fotbalový areál).

 


Hotel Otava Aréna:

 Hotel OtavArena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu, v těsném sousedství zlatonosné řeky Otavy v Písku, který je znám díky nejstaršímu kamennému mostu ve střední Evropě. Hotel je umístněn jen několik stovek metrů od centra tohoto krásného města v klidové odpočinkové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Hotel byl vybudován s cílem uspokojit domácí i zahraniční klientelu jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinnou rekreaci. OtavArena nabízí kapacitu 50 lůžek v 18, převážně dvoulůžkových, pokojích s možností přistýlek a 2 třílůžkových apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV sat, a telefonem. Čtyři pokoje v prvním patře disponují svojí vlastní terasu o velikosti 4 x 4m. Hotel je třípatrový, s bezbariérovým přístupem a výtahem.
 

DV stav s.r.o:

Firma DV stav s.r.o. je stavební společnost se specializací na zakládání staveb a provádění monolitických konstrukcí. Velkou měrou se zabývá rovněž prováděním pozemních i dopravních staveb a stavebními pracemi všeho charakteru. Společnost vlastní řadu stavebních strojů a mechanizace. Firma disponuje vlastním lešením a půjčovnou lešení.

 

 

BDM:

 Firma BDM byla založena v roce 1991 jako obchodní společnost podnikající v oblasti prodeje vodoinstalačního materiálu, sanitární keramiky a vodovodních a odpadních systémů. Do dnešní doby prodělala společnost řadu významných změn, kde za nejdůležitější je možné považovat integraci v rámci celonárodní dodavatelské sítě, což umožnilo nejen držet krok s neustále narůstající konkurencí, ale znamenalo to též obrovský posun na cestě k dosažení vysoké kvality námi poskytovaných služeb. Za nejzákladnější prvek úspěchu je považován důraz na komplexnost nabízených služeb, zejména pak na plynulém rozšiřování sortimentní nabídky. Způsobem řízení, vysokou flexibilitou firemní organizace a odbornými znalostmi a zkušenostmi našich pracovníků, se snažíme zajistit nejen spokojenost našich zákazníků, ale i růst a rozvoj naší společnosti. V březnu roku 2001 se naše firma přestěhovala do moderního obchodního areálu, nově vybudovaného společností Velkoobchodní centrum Písek, s.r.o. na Budějovickém předměstí. Zde získala firma nové obchodní prostory, jejichž využívání znamená další výrazný posun pro zkvalitnění obsluhy zákazníků a procesu řízení jakosti. Od této skutečnosti, spolu s rozšířením sortimentu, očekáváme větší komfort obsluhy pro naše stávající obchodní partnery a získání nových spoko
 
Calta elektro:


Firma Calta Karel Elektro byla založena v roce 1990 a v roce 2008 firma změnila obchodní jméno na CALTA-K, s.r.o. Od počátku své činnosti byla zaměřena zejména na služby zákazníkům, živnostníkům, obcím i drobným stavebníkům. Svoji činnost stále rozšiřujeme a zdokonalujeme. Z malé prodejny elektrospotřebičů jsme se již rozrostli na tři prodejny elektro, svítidla, IT technika a dvě kuchyňská studia v Milevsku a v Táboře. Třetí kuchyňské a bytové studio momentálně připravujeme v Písku.
Naše společnost se zabývá prodejem elektrospotřebičů, svítidel, elektroinstalačního materiálu, pc, mobilních telefonů (zastoupení značky T-Mobile), IT techniky a v neposlední řadě nabízíme kompletní interiérové služby, kuchyně Schüller, vestavěné skříně Woodface, posuvné dveře Inova, stoly a židle ID Point, Effezeta, Ton, atd., sedací soupravy Carelli, nádobí Potten & Pannen a další značkové interiérové doplňky.
 
Trkovský:


Firma "Trkovský" je progresivní českou soukromou firmou. Specializuje se na provádění těchto prací: Zemní práce (odkopy pro silnice, skrývkové práce, výkopy jam a rýh, kompletní přípravy území - HTÚ, hutnění násypů, pokládku kanalizace, čištění a úpravu koryt řek, odbahňování rybníků). Demolice a bourací práce (domy, průmyslové objekty, železobetonové stavby). Nákladní dopravu (autodoprava a přeprava stavebních strojů do 30 tun). Naší předností je vysoká produktivita práce a schopnost realizace všech druhů zakázek za pomoci nejmodernější techniky. Při provádění akcí klademe důraz na snižování provozních nákladů a to nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům zajímavé ceny.
 
Pavel Fritz - Truhlářství:


Truhlářství byla založena v roce 1999. Od svého vzniku se podílíme na realizaci zakázek a klademe důraz na kvalitu za dostupnou cenu v co nejkratším termínu. Cílem je spokojený zákazník. Nabízíme Vám truhlářské služby. Specializujeme se převážně na výrobu kuchyňských linek, včetně dodání elektrospotřebičů jakýkoliv značek, vestavěných skříní, obývacích stěn, kancelářský nábytek, dětských pokojů, ale i jiných bytových doplňků. Na Vaše přání zpracujeme návrh, který společně prokonzultujeme, a vytvoříme cenovou nabídku. Naše služby zahrnují montáž a dopravu nábytku.

 

ALEA Písek:


 
Bísek:


  Tipsport bar- Cheevers & Bouše:  
Geodetická Kancelář Ing. Milan Hromádka:


Držitel oprávnění na ověřování veškerých geodetických prací. Druh činnosti-zaměřování staveb,geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, poradenství v převodech nemovitostí a jiné geodetické práce.
 
R+H stavby vodního hospodářství:
tel.: 604 909 016
email: RothPetr@seznam.cz

Hokej Sport Karel Procházka: 
tel.: 731 446 619
 
West Bar:
tel.: 777 211 909
 
Zemní práce Ladislav Přibyl:

tel.: 603 469 438 

Přihlášení