Finále začíná v Orange aréně

17. 5. 20231

Sezóna 2022-2023 spěje pomalu ke svému konci. Zbývá napsat poslední příběh – kdo bude novým mistrem jihočeského kraje. Ten bude korunován nejpozději 3. června. Již tento víkend začíná finálová série, do které prošly s přehledem a bez ztráty jediného utkání HC ŠD Písek a HbC Zliv.

Švantlák pokračoval v nastoleném trendu ze čtvrtfinále (celkové skóre 32:2) a také v semifinále drtil Suchdol 🅱️ (31:4).

Zliv na úvod play-off vyřadila Pivní hvězdy (28:5), aby pak v semifinále trochu nečekaně hladce zvítězila nad Olympem (17:3).

Nyní se ale všechno maže a začíná se od nuly. Finále bude soubojem dvou nejlepších týmů letošní sezóny, jak po základní části, tak v play-off. Zliv byla jediným týmem, který dokázal zvítězit v Orange aréně. V odvetě ale schytala na svém hřišti debakl 0:13. Obhájce 2. místa z loňské sezóny letos znovu táhne za dalším úspěchem Jiří Čipera, který ve 20 zápasech zaznamenal 56 bodů.

Boj o mistrovský pohár vypukne již tento víkend v písecké Orange aréně. Obě utkání začínají v 10 hodin. Přijďte všichni podpořit HC ŠD v cestě za dalším 🏆❗️

Švantlák, let’s go! 🧡🖤

Facebook událost: zde