Vyrovnané finále se přesouvá k Bezdrevu

26. 5. 20230

Finálová série 2. Ligy se přesouvá k Bezdrevu za nerozhodného stavu 1:1.

Švantlák byl v obou domácích zápasech lepším týmem. V prvním finále ale nedokázal proměnit všechny své příležitosti. Gólmana Veselého překonal pouze jednou a musel přijmout první porážku v letošním playoff 1:2. Ve druhém utkáníale již svoji produktivitu zlepšil a bylo z toho pohodlné vítězství 5:1.

Nyní bude finále pokračovat dvěma zápasy ve Zlivi. Vzájemný souboj obou finalistů hraný u Bezdrevu na jaře škončil drtivým vítězstvím HC ŠD 13:0.

Po sobotě bude mít jeden z týmů blíž k mistrovskému titulu. Pokud znovu zvítězí i v neděli, dočkáme se korunovace nového šampióna.

HbC Zliv – HC ŠD Písek

Sobota – F 3: 16:00