Veletrh volnočasových aktivit v Písku

23. 6. 20230

Ve středu 21. 6. se náš klub zúčastnil Veletrhu volnočasových aktivit v areálu kulturního domu v Písku. Během dopoledního programu se zde vystřídali žáci 1. stupně píseckých základních škol. Pro děti jsme připravili nafukovací střelnici, kde měly možnost si vyzkoušet práci s hokejkou a míčkem. Zdatnější děti si dokonce mohly změřit rychlost své střely.

Pro všechny aktivní účastníky byly připravené upomínkové předměty s hokejbalovou tematikou a prezentací našeho klubu. Ohlasy od dětí byly kladné a většina z nich se k nám ráda opakovaně vracela. Doufáme, že se s některými potkáme v září na hřišti 🧡🖤.

Předseda HC ŠD Písek Lukáš Furiš:

I přes nepříznivý termín konec školního roku, kdy se většina sportovních aktivit přes prázdniny utlumí, hodnotím akci jako povedenou.

Chtěl bych moc poděkovat našim trenérům Tomáši Bártovi, Jirkovi Hronkovi, Matěji Hnykovi a také oporám našich žákovských družstev Martinovi a Nikole Kozákovým. Velké díky za skvělou prezentaci HC ŠD Písek a zajištění průběhu celé akce!