Bowling s partnerem ENNOVI

VXWY4229[1]
BQLN8099[1]
ADZH4322[1]

Skupina Blackstone ve spolupráci se svou dceřinou společností Interplex oznámila strategické zahájení činnosti ENNOVI.  Jde o novou společnost, která se zabývá činností pro elektrifikaci mobility a která navrhuje, vyvíjí a vyrábí inovativní propojovací řešení pro baterie, napájení a komunikační systémy pro novou generaci elektromobilů.

Náš letitý partner, který si prošel touto změnou, pozval 11. 1. 2024 naše žákovské družstvo na společnou akci bowlingu.

Předseda HC ŠD Písek Lukáš Furiš:

Tímto bych chtěl poděkovat, za skvělou akci pro naše děti. V klubu si toho moc vážíme, každá aktivita pro naše děti je skvělá. Všichni se bavili a perfektně si to užili, tentokrát šli boje o výsledky stranou. Akce byla plná zábavy a legrace.