Mládež v Orange aréně, muži v repríze finále

28. 9. 20230
20230930-Pozvanky - 2
20230930-Pozvanky - 4
20230930-Pozvanky - 1
20230930-Pozvanky - 3

Poslední zářijový víkend bude v Orange aréně patřit mládeži. Poprvé se se svými soupeři utkají také nejmenší minipřípravky.

Starší žáci potvrdili výborný vstup do nové sezóny v Blatné. Nyní přivítají v sobotu dopoledne prachatické Horaly. Ti mají sice o zápas méně, ale obě utkání vyhráli. Orange aréna se tak může těšit na souboj prvního a třetího týmu tabulky.

Sobotní odpoledne bude patřit nejmenším hokejbalistům. V rámci prvního turnaje minipřípravkech se spolu s našimi dětmi představí Prachatice, Blatná, Plzeň a Suchdol.

Muži po třech ligových výhrách přidali i první vítězství v poháru, v Dobřanech doslova smázli rezervu Šneků 16:0. Nyní je čeká první vážnější prověrka, když zajíždějí k Bezdrevu k repríze loňského finále. Úřadující mistr Zliv zatím neprožívá příliš dobrý start v novém ročníku. Že čtyř utkání vyhráli jen dvakrát a se šesti body jsou na 4. místě tabulky.

Poslední víkendové utkání Švantláku obstarají v neděli hodinu před polednem mladší žáci, kteří přivítají u Otavy Třemošnou. Tatran obě dosavadní utkání vyhrál 3:2, jednou z toho až po nájezdech.

Starší žáci – 10:00: HC ŠD Písek – HBC Prachatice

Minipřípravka – 12:00: turnaj Písek – HBC Prachatice, TJ Blatná Datels, HBC Plzeň, SK Suchdol n. Lužnicí

Muži – 10:00: HBC Zliv – HC ŠD Písek

Mladší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – TJ Tatran Třemošná