Muži na Vikingy, starší žáci k Datlům

22. 9. 20230
2023-09-23 - Starší žáci - Blatná
2023-09-23 - Muži - Vikings Č. B.
2023-09-24 - Mladší žáci - Dobřany

Mladší žáci dostali pro nadcházející víkend nečekané volno. Dobřany trápí marodka a požádali o odložení vzájemného utkání. V akci tak budou pouze dva týmy HC ŠD.

Jejich starší se představí v Blatné, kde budou chtít navázat nejen na své dvě dosavadní vítězství a 100% bodovou úspěšnost. Ale také budou chtít napodobit mladší žáky a muže, kteří Datly o uplynulém víkendu porazili. Potvrdilo se tak znovu letité pravidlo, že Švantlák nad Blatnou zkrátka vítězí 😜. Datlové po úvodní domácí porážce s Třemošnou zajížděli do Blovic, kde vyhráli těsně 5:4 a připsali si první výhru.

Na A tým čeká první výjezd letošního ročníku do jihočeské metropole, kde je budou hostit Vikingové. Ti v prvním utkání jednoznačně nestačili na nováčka z Plané (bývalý Tábor). Ve druhém zápase ale překvapivě loupili u úřadujícího mistra ve Zlivi a odvezli si všechny body za výhru 4:2. Švantlák i ve druhém domácím utkání proti outsiderovi potvrdil své kvality a rezervu Blatné rozstřílel vysoko 16:2.

Starší žáci – 11:00: TJ Blatná Datels – HC ŠD Písek

Muži – 12:00: HBC Vikings Č. B. – HC ŠD Písek