Příprava mladších žáků ve Zlivi

4. 9. 20230
PHOTO-2023-08-29-15-27-20
PHOTO-2023-08-29-15-26-23

Poslední srpnovou sobotu vyjeli mladší žáci na turnaj do Zlivi, aby tak absolvovali přípravu na novou sezónu. I přes improvizovanou sestavu se nám nevedlo vůbec špatně. Se Zliví jsme si dokázali poradit v obou zápasech 2:0. Suchdol byl však mnohem těžší oříšek a z obou zápasů jsme odešli poraženi.

Celkové druhé místo odpovídá předvedeným výkonům. Určitě nesmím opomenout individuální cenu, kdy Jaroslav Marek získal cenu za nejlepšího brankáře turnaje.

Sestava: Marek – Mašek, Bártová, Roškot Kropík, Krejčíř, Kozák, Suttnerová, Šťastný, Vojtová, Kopecký, Krob, Pečený, Daněk

Trenér Jiří Hronek