Švantláci se představí doma s Blatnou a Suchdolem

2023-09-17 Muži - Blatná
2023-09-16 Starší žáci - Suchdol
2023-09-17 Mladší žáci - Blatná

Mužský a žákovské týmy se o víkendu střetnou se svými soupeři v domácí Orange aréně. Fanoušci oranžovo-černých barev tak mají skvělou příležitost jít na hokejbal u Otavy po celý víkend.

V sobotu hodinu před polednem vyzvou starší žáci Suchdol. Žluto-černí odehráli první kolo v Blovicích, kde podlehli domácím po samostatných nájezdech. Písečtí naopak zvítězili jednoznačně v Dobřanech a doma budou usilovat o další tři body.

V neděli pak budou na domácím hřišti k vidění hned dva duely. Nejprve se v tradičním čase od 10 hodin představí A tým proti rezervě blatenských Datlů. Druholigový nováček v obou dosavadních zápasech na své soupeře nestačil a je zatím bez bodu. Švantlák naopak do nové sezóny vstoupil pohodovým vítězstvím nad rezervou Pedagogu a jiný cíl, než zisk dalších třech bodů, mít v dalším zápase nebude.

Hned po tomto utkání bude následovat duel stejných týmů v kategorii mladších žáků. Oba týmy v 1. kole zvítězili nad svými soupeři o jednu branku. Datlové přetlačili v domácím utkání Prachatice. Mladí Švantláci přivezli vítězství ze hřiště silné Plzně a v domácím prostředí budou chtít na toto utkání navázat.

Starší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – SK Suchdol nad Lužnicí

Muži – 10:00: HC ŠD Písek – TJ Blatná Datels B