Žáci se představí doma, muži jedou na Šumavu

22. 3. 20240
2024-03-23 - Starší žáci - Blovice
2024-03-24 - Mladší žáci - Dobřany
2024-03-24 - Muži - Prachatice

Oběma žákovským kategoriím přijďte fandit do Orange arény. Po volném víkendu jde do boje i A tým.

Starší žáci se vrátili na vítěznou vlnu a bojují o vítězství v základní části. Nyní přivítají v sobotu doma Blovice, které na podzim na jejich hřišti porazili 9:2. Inter po dvou porážkách dokázal v posledním utkání bodovat doma proti Třemošné, kterou udolal na nájezdy.

Mladší žáci jako lídr tabulky přivítají šesté Dobřany. První vzájemný duel obou soupeřů skončil v říjnu těsnou výhrou Šneků 5:4 a neméně dramatický se dá očekávat i v nadcházejícím utkání. Dobřany mají dvě výhry v řadě proti Třemošné a Prachaticím. Mladí Švantláci drží sérii pěti výher, která začala právě po posledním vzájemném utkání.

Jako poslední se o víkendu představí muži, kteří zajíždějí do prachatické Highlanders arény, kde se jim postaví místní B tým. Horalové naposledy vybouchli ve Zlivi 1:8. Podzimní vzájemné utkání se Švantlákem bylo velmi vyrovnané a skončilo těsnou výhrou HC ŠD 2:1.

 

Sobota 23. 3.

Starší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – SK Inter Blovice

 

Neděle 24. 3.

Mladší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – TJ Snack Dobřany

Muži – 14:00: HBC Prachatice B – HC ŠD Písek

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinné pole jsou označeny *

HC ŠD Písek

HC ŠD Písek

Oficiální webové stránky HC ŠD Písek - jednoho z nejúspěšnějších jihočeských hokejbalových klubů, který reprezentuje královské město Písek již více než 30 let.