Blíží se konec podzimní části

24. 11. 20230
2023-11-25 - Starší žáci - Blatná
2023-11-25 - Muži - Blatná
2023-11-26 - Mladší žáci - Zliv
2023-11-26 - Minipřípravka - Turnaj Zliv

Poslední listopadový víkend bude pro většinu týmů závěrem podzimní části letošní sezóny. Z týmů Švantláku se ještě na začátku prosince představí v soutěžním utkání starší žáci.

V sobotu se doma představí starší žáci proti Blatné. Naši mladíci sice utrpěli v posledním kole debakl v Suchdole, ale proti předposlednímu týmu tabulky se očekává povinné vítězství. Stejné to budou mít odpoledne muži, kteří se se stejným soupeřem utkají na jeho půdě. Rezerva Datlů je sice na hraně play-off, ale i zde se čekají další tři body pro HCŠD. Zvlášť, když první vzájemný zápas na začátku sezóny vyhrál Švantlák 16:2.

V neděli se pak znovu půjde na hokejbal do Orange arény. Mladší žáci hostí Zliv a také v tomto utkání jsou favority oranžovo-černé barvy. Nejmenší pak zajíždějí shodou okolností právě do Zlivi, kde se uskuteční další turnaj minipřípravek.

Starší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – TJ Blatná Datels

Muži – 14:00: TJ Blatná Datels 🅱️ – HC ŠD Písek

Mladší žáci – 10:00: HC ŠD Písek – HbC Zliv

Minipřípravka – 10:00: turnaj Zliv – HbC Zliv, HC ŠD Písek, HBC Prachatice, TJ Blatná Datels, SK Horní Bříza