Švantlák na výjezdech, minipřípravky v Suchdole

16. 11. 20230
2023-11-18 - Minipřípravka - turnaj Suchdol
2023-11-18 - Starší žáci - Suchdol
2023-11-18 - Muži - Pedagog
2023-11-19 - Mladší žáci - Blovice

Všechny týmy HC ŠD čeká o nadcházející víkendu cestování na hřiště jejich soupeřů.

Mladší žáci se ve sváteční den účastní prvního kvalifikačního turnaje, který se odehraje v Kladně. Přihlášenými týmy jsou HBC Kladno, HC ŠD Písek, HBC Svítkov Stars Pardubice, SK Suchdol nad Lužnicí, HBC Hostivař, HBC Plzeň.

O víkendu budou první v akci na dalším turnaji minipřípravky v Suchdole nad Lužnicí. Nejmenší Švantláci se utkají s dvěma týmy domácího Suchdola – bílí a modří, dále pak se Zliví a Prachaticemi.

Hned po skončení čeká šlágr kola naše starší žáky. Lídr soutěže bude hájit své postavení proti třetímu Suchdolu. Žluto-černí se po špatném startu sezóny zvedli a po šesti výhrách v řadě jsou pouhé dva body vedoucí dvojicí HC ŠD – Pedagog.

Muži zavítají do krajského města, kde je bude hostit rezerva Pedagogu, která je spolu s Prachaticemi C neslabší v celé soutěži. Očekává se jednoznačné utkání, ze kterého získá naše áčko plný počet bodů a dál si bude vylepšovat skóre.

V neděli se na výjezd vydají mladší žáci, kteří zajíždějí do Blovic. Po neplánované pauze z minulého víkendu budou Švantláci určitě hladoví po úspěchu. Blovice zatím všechny své dosavadní zápasy prohrály a proti jednomu z nejlepších týmů soutěže je znovu nečeká nic lehkého

Pátek 17. 11.

Mladší žáci: kvalifikační turnaj Kladno – HBC Kladno, HC ŠD Písek, HBC Svítkov Stars Pardubice, SK Suchdol nad Lužnicí, HBC Hostivař, HBC Plzeň

Minipřípravka – 10:00: turnaj Suchdol – SK Suchdol nad Lužnicí bílá, SK Suchdol nad Lužnicí modrá, HC ŠD Písek, HbC Zliv, HBC Prachatice