Muži dvakrát se Suchdolem, starší žáci hostí Dobřany

2023-11-11 - Muži - Suchdol
2023-11-12 - Muži - Suchdol
2023-11-12 - Mladší žáci - Stříbro

Na hokejbal můžete do Orange arény zavítat v sobotu i v neděli. Pokaždé však pouze na jeden zápas. Utkání mladších žáků proti Buldokům ze Stříbra byla pro nemoc v týmu hostí odloženo.

Starší žáci, vedoucí tým tabulky, přivítají Dobřany. Šneci se nacházejí na 5. místě s vyrovnanou bilancí čtyř výher a čtyř porážek. V posledních dvou utkáních proti týmům z konce tabulky vytěžili plný počet bodů První vzájemné utkání obou týmů skončilo výhrou Švantláku v Dobřanech 5:2.

A tým HC ŠD čeká „back to back“ se Suchdolem. Nejprve se v sobotu vydají na výjezd naši muži. V neděli po obědě pak přivítají rezervu Suchdola v Orange aréně v odloženém utkání 1. kola. Žluto-černí jsou na 7. místě a můžou pomýšlet na účast v play-off. V posledních třech utkání ale nezískali ani bod. Švantlák se může dotáhnout na čele tabulky na vedoucí Olymp, který má stále náskok 3 bodů.

Starší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – TJ Snack Dobřany

Muži – 15:00: SK Suchdol n. Lužnicí 🅱️ – HC ŠD Písek