Muži míří do semifinále, žáci hostí Pedagog

3. 5. 20240
2024-05-04 - Starší žáci - Pedagog Č. B.
2024-05-04 - Muži - ČF 3 - Blatná B
2024-05-05 - Muži - ČF 4 - Blatná B

Muži jedou do Blatné pro postup do semifinále. Starší žáci hostí ve 3. kole nadstavbové části českobudějovický Pedagog.

Play-off 2. Ligy pokračuje zápasy na hřištích hůře postavených celků po základní části. HC ŠD první dvě čtvrtfinálová utkání zvládlo podle předpokladů a po dvou vysokých výhrách 9:0 a 8:1 cestuje do Blatné pro třetí postupový bod. Třetí čtvrtfinále startuje v sobotu odpoledne. Předkrmem bude první čtvrtfinále 1. Ligy mezi Blatnou a Pedagogem. Datlové budou spoléhat na tradiční diváckou podporu a k vidění bude určitě napínavý duel. Pokud by Blatná dokázala odvrátit své vyřazení, bude se čtvrté utkání série hrát na stejném místě v neděli od 12 hodin.

Starší žáci budou v sobotu před polednem hostit Pedagog. Českobudějovičtí zatím odehráli v nadstavbě pouze utkání v Suchdole, na který nestačili a odjeli s porážkou 2:6. Oba vzájemné souboje v základní části vyhrál Švantlák, doma 4:2, v Českých Budějovicích 5:1.

Starší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

Muži – ČF 3 – 16:30: TJ Blatná Datels B – HC ŠD Písek