Startuje play-off 2. Ligy

26. 4. 20240
2024-04-27 - Muži - ČF 1 - Blatná B
2024-04-27 - Minipřípravka - Turnaj Blatná
2024-04-28 - Muži - ČF 2 - Blatná B
2024-04-28 - Mladší žáci - Pedagog Č. B.

Mužům minulý víkend skončila základní část a nyní startuje nejdůležitější část sezóny – play-off 🔥.

 

HC ŠD  je opět po roce vítězem dlouhodobé soutěže. Tím má Švantlák zajištěnu výhodu domácího prostředí v průběhu celého play-off. Prvním soupeřem oranžovo-černých bude rezerva blatenských Datlů, kteří jdou do vyřazovacích bojů z posledního osmé místa. Oba duely v základní části skončily vysokými výhrami HC ŠD, doma 16:2, v Blatné 8:2. Švantlák je favoritem této série a první dva kroky za postupem bude chtít udělat již v domácích utkáních. Úvodní buly bude v sobotu i v neděli vhozeno v 10 hodin.

Událost na Facebooku

 

V sobotu se představí na turnaji v Blatné minipřípravka HC ŠD. Na naše nejmenší hokejbalisty čekají utkání s domácími Datly, Zliví, Prachaticemi a Dobřany.

V neděli zajíždějí mladší žáci do Českých Budějovic, kde je budou hostit stejně staří hokejbalisté Pedagogu. První vzájemné utkání v Orange aréně skončilo výhrou HC ŠD 8:4. Na to oranžovo-černí navázali ještě dvanáctkrát a letošní sezónou zatím prochází na výbornou. To mladíci Pedagogu se z výhry radovali pouze v pěti případech, dvakrát z toho až po samostatných nájezdech.

 

Sobota 27. 4.

Muži – ČF 1 – 10:00: HC ŠD Písek – TJ Blatná Datels B

Minipřípravka – 10:00: Turnaj v Blatné – TJ Blatná Datels, HC ŠD Písek, HbC Zliv, HBC Prachatice, TJ Snack Dobřany

 

Neděle 21. 4.

Muži – ČF 2 – 10:00: HC ŠD Písek – TJ Blatná Datels B

Mladší žáci – 10:00: TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice – HC ŠD Písek

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinné pole jsou označeny *

HC ŠD Písek

HC ŠD Písek

Oficiální webové stránky HC ŠD Písek - jednoho z nejúspěšnějších jihočeských hokejbalových klubů, který reprezentuje královské město Písek již více než 30 let.