Písečtí reprezentanti

CGSM7126[1]
OMGI5739
HPRB8731

Velikonoční svátky jsou v hokejbale spojené s reprezentačními srazy mládežnických kategorií. Náš klub má významné zastoupení v několika kategoriích.

Žáci U14

Ve čtvrtek 28. 3. se v Kladně sešel širší kádr reprezentace chlapců U14. Do tréninkového procesu se zapojili i hráči 🧡 HC ŠD Písek 🧡.

Barvy našeho klubu zastupují v této kategorii talentovaných hráčů kapitán mladších žáků Roman Roškot, útočník Vítek Pečený a brankář Jaroslav Marek.

Klukům držíme palce a jsme pyšní na jejich skvělou reprezentaci našeho klubu a města!

Dívky U16

O den později, v pátek 29. 3., se v Přelouči sešel širší kádr reprezentace dívek U16. Náš klub 🧡 HC ŠD Písek 🧡 má opět i v této kategorii početné zastoupení.

Součástí reprezentačního výběru jsou stálice žákovských týmů Adéla Süttnerová, Viktorie Bártová, Simona Drechselová a Nikola Kozáková.

Všem holkám gratulujeme a držíme palce do budoucna!

Předseda HC ŠD Písek Lukáš Furiš:

Jsem pyšný na práci našich trenérů Tomáše Bárty a Jiřího Hronka. Je skvělé vidět, že i v našich skromných podmínkách jsme schopni vychovávat výborné hokejbalisty a dodávat hráče do reprezentací.