Podruhé v akci minipřípravka, doma pouze muži

13. 10. 20230
2023-10-14 - Minipříprava - turnaj Třemošná
2023-10-14 - Starší žáci - Tatran Třemošná - odloženo
2023-10-15 - Muži - HBC Prachatice B
2023-10-15 - Mladší žáci - TJ Snack Dobřany

Nadcházející víkend se HC ŠD představí nakonec pouze ve třech kategoriích. Starší žáci mají utkání s Třemošnou odložené pro vysoký počet nemocných v týmu soupeře.

Minipřípravka vyjíždí na svůj druhý turnaj do Třemošné, kde se postupně kromě domácích střetne ještě s Plzní a Horní Břízou.

A tým přivítá v neděli dopoledne zálohu extraligových Prachatic. Horalové v minulém kole zvítězili v domácím prostředí nad úřadujícím mistrem ze Zlivi. Spolu se Švantlákem, Suchdolem a Planou jsou s 12 body na 2. – 5. místě tabulky.

Mladší žáci zajíždějí znovu na hřiště svého soupeře, tentokrát se představí v Dobřanech. Mladí Šneci mají zatím vyrovnanou bilanci dvou výher a porážek. Švantláci ale budou útočit na pátou výhru vřadě.

Minipřípravka – 10:00: TJ Sokol Planá nad Lužnicí – HC ŠD Písek

Minipřípravka – 10:00: turnaj Třemošná – TJ Tatran Třemošná, HBC Plzeň, SK Horní Bříza

Muži – 10:00: HC ŠD Písek – HBC Prachatice B

Mladší žáci – 14:00: TJ Snack Dobřany – HC ŠD Písek