Švantláci začnou říjen na výjezdech

5. 10. 20230
2023-10-07 - Muži - Planá n. Lužnicí
2023-10-07 - Starší žáci - Plzeň
2023-10-08 - Mladší žáci - Prachatice

První říjnový víkend čekají týmy HC ŠD cesty na hřiště soupeřů.

Muži jedou v sobotu do Plané nad Lužnicí. Bývalí Husité si zatím vedou dobře a v tabulce se, spolu se Švantlákem, drží ve skupině týmů, které má na 2. – 6. místě shodně 9 bodů. Naposledy ale Sokol nezvládl domácí utkání s béčkem Prachatic a zaznamenal první porážku.

Starší žáky čeká těžká prověrka v Plzni. Západočeši zatím odehráli pouze dvě utkání, ale obě vítězně. Nyní ale narazí ve šlágru kola na zatím neochvějného lídra soutěže.

Mladší žáci čeká v neděli ráno výlet na Šumavu. Prachatičtí Horalové ze tří utkání dokázali uspět pouze jednou. Švantláci naopak budou chtít natáhnout sérii tří výher v řadě.

Muži – 10:00: TJ Sokol Planá nad Lužnicí – HC ŠD Písek

Starší žáci – 14:00: HBC Plzeň – HC ŠD Písek