Vypuknou semifinálové boje, mládež proti Suchdolu

10. 5. 20240
2024-05-11 - Minipřípravka - Turnaj Suchdol
2024-05-11 - Starší žáci - Suchdol n. Lužnicí
2024-05-11 - Muži - SF 1 - Prachatice B
2024-05-12 - Mladší žáci - Suchdol n. Lužnicí
2024-05-12 - Muži - SF 2 - Prachatice B

Nadcházející víkend je ve znamení domácích zápasů HC ŠD. Pouze minipřípravky vyráží na turnaj do Suchdola.

Jako první půjdou do akce „miníci“. Nejmladší hokejbalisté si užijí další turnaj v Suchdole nad Lužnicí, kde se kromě domácího týmu představí ještě proti Prachaticím a Blatné.

Další kolo nadstavby čeká na starší žáky, kteří v sobotu hodinu před polednem vyběhnou proti vedoucímu týmu tabulku Suchdolu. Hosté mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Ve všech třech dosavadních utkání obou týmů platilo, že vždy vysoko zvítězil domácí celek. Doufejme, že tradice zůstane dodržena i nadále.

Mladší žáci jdou do boje v neděli dopoledne a také to bude proti Suchdolu. U mladší kategorie je ale situace obrácená, tabulku vede Švantlák, hosté jsou třetí. Oba soupeři proti sobě hráli zatím pouze jednou a oranžovo-černí přivezli těsnou výhru 5:4.

 

Hitem víkendu bude mužské semifinále, ve kterém HC ŠD změří síly s prachatickými Horaly. Souboje prvního a čtvrtého týmu po základní části se odehrají v Orange aréně vždy od 17 hodin. Švantlák má Prachaticím co vracet. Před dvěma lety na sebe oba celky narazily ve stejné fázi a trochu překvapivě se po jasném průběhu 3:0 na zápasy radovali z postupu Horalové. Následně to dotáhli až k mistrovskému titulu. Vzájemná utkání v základní části skončila vždy výhrou domácího týmu. Prachatice se spoléhají na hráče A týmu, který spadl z Extraligy a sezóna pro něj již skončila. O to kvalitnější a vyrovnanější hokejbal se očekává a půjde o jeden z vrcholů letošní sezóny.

Událost na Facebooku

 

Sobota 11. 5.

Minipřípravka – turnaj Suchdol n. Lužnicí

Hřiště 1 – 10:30: HC ŠD Písek – TJ Datels Blatná

Hřiště 1 – 11:05: HC ŠD Písek – SK Suchdol nad Lužnicí

Hřiště 2 – 11:40: HBC Prachatice – HC ŠD Písek

 

Starší žáci – 11:00: HC ŠD Písek – SK Suchdol nad Lužnicí

Muži – SF 1 – 17:00: HC ŠD Písek – HBC Prachatice B

 

Neděle 12. 5.

Mladší žáci – 10:00: HC ŠD Písek – SK Suchdol nad Lužnicí

Muži – SF 2 – 17:00: HC ŠD Písek – HBC Prachatice B

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinné pole jsou označeny *

HC ŠD Písek

HC ŠD Písek

Oficiální webové stránky HC ŠD Písek - jednoho z nejúspěšnějších jihočeských hokejbalových klubů, který reprezentuje královské město Písek již více než 30 let.