Začíná finále 2. Ligy, starší žáci krok od titulu

2024-05-25 - Minipřípravka - Turnaj Dobřany
2024-05-26 - Muži - F 2 -
2024-05-26 - Mladší žáci - Blovice

Hokejbalová sezóna vrcholí. Muži startují finále, starší žáci mohou získat titul, mladší čeká poslední domácí zápas, v akci i nejmenší „miníci“.

Vrchol sezóny v podobě mužského finále vypukne o víkendu v Orange aréně. V sobotu začínáme tradičně v 10 hodin, v neděli již od 9 hodin. Jihočeská hokejbalová klasika, historické bitvy, repríza loňského finále. To všechno jsou utkání HC ŠD a Zlivi. Švantlák chce ukončit roční vládu Zlivi nad jihočeským hokejbalem, ta naopak bude chtít prodloužit svůj historický úspěch.

Událost na Facebooku

Poslední utkání Ligy starších žáků čeká písecké na hřišti Pedagogu. Oranžovo-černí jsou krůček od zisku titulu. S dvou bodovým náskokem před Suchdolem mají Švantláci vše ve svých rukách. Pokud zvítězí v Českých Budějovicích, čeká je oslavná mistrovská jízda domů. 🤞

V sobotu odpoledne jdou do akce také nejmladší hokejbalisté. Naši nejmenší se představí na turnaji v Dobřanech, kde tradiční počet pěti účastníků doplňují hokejisté Meteoru Třemošná.

V neděli po druhém finále vyběhnou k poslednímu domácímu utkání mladší žáci. Po nevydařeném utkání ve Stříbře nemohou mít lepšího soupeře k návratu na vítěznou vlnu. Blovice jsou celou sezónu poslední a dosud nedokázali získat ani jediný bod.

Muži – F 1 – 10:00: HC ŠD Písek – HbC Zliv

Starší žáci – 10:00: TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice – HC ŠD Písek