03:28 Čečil Petr (Kopet Daniel, Lipchavský Adam)
17:02 Hronek Jiří (Řežábek Martin, Krejčíř Tobiáš)
32:57 Čečil Petr (Stahl Tobiáš, Vacek Jakub)
35:56 Vacek Jakub

REPORT

Mladší žáci zajížděli o víkendu do dalekého Stříbra na zápas, který byl soubojem o první příčku v tabulce. Švantláci se ujali vedeni již ve 32. vteřině, kdy chyby v rozehrávce využil Roškot. Bohužel vedení hostů nevydrželo dlouhu. V rozmezí třetí a čtvrté minuty obdržel Písek dvě slepené branky a rázem prohrával 1:2.

Do druhé třetiny vstoupili naši mladíci s odhodláním zápas minimálně vyrovnat. To se povedlo v 17. minutě, kdy po střele Řežábka doklepl míček do branky Hronek – 2:2. Tímto výsledkem skončila prostřední část.

Třetí patnáctiminutovka byla především o tom, kdo vstřelí gól a překlopí utkání na svoji stranu. To se bohužel povedlo domácím, když tři minuty před koncem využili zmatku píseckých před vlastní brankou a domácí Petr Čečil poslal Stříbro do vedení 3:2. Švantlák se snažil vyrovnat a několikrát ohrozil branku Buldoků, ale při závěrečném tlaku zapomněl na zadní vrátka. Čtyři vteřiny před koncem řádné hrací doby pečetil konečné skóre na 4:2 domácí Vacek. Našim hráčům se sluší poděkovat za úsilí a bojovnost.

Stříbro díky vítězství přeskočilo o bod HC ŠD v čele tabulky. Do konce dlouhodobé soutěže už chybí pouze dvě kola. Rozhodovat se bude pravděpodobně až v posledním kole. HC ŠD nyní bude hostit Blovice a na závěr zajíždí do Zlivi. Stříbro hraje dvakrát doma, s Pedagogem a Suchdolem.

SESTAVY

HC Buldoci Stříbro: Hlaváček – Kopet (A), Lipchavský, Steiner, Tinavský – Čečil, Kamínek, Panuška, Peteřík (C), Stahl, Svrček, Vacek (A), Vácha – trenér Panuška

HC ŠD Písek: Marek – Bártová, Daněk, Krejčíř, Křenčil, Roškot (C), Šálek, Suttnerová – Drechselová, Hronek, Hrušková, Kopecký, Kozák (A), Malkus, Pečený, Řežábek, Šindelářová, Vojtová – trenér Hronek